Unia Europecjska


Witaj na naszej stronie internetowej!

Jesteśmy dostawcą ciepła sieciowego na terenie miasta Dzierżoniów. Otaczamy ciepłą obsługą jego mieszkańców. Dajemy im komfort ciepła. Codziennie dokładamy starań, by jakość naszych usług wzrastała, nasz odbiorca był zadowolony a środowisko zadbane. Z tych priorytetów zrodziła się nasza misja:

"Rozwijać się, zadowalając klientów, nie szkodząc pracownikom i środowisku"


na której opieramy naszą strategię na najbliższe lata. Udało nam się zorganizować wartościowy zespół pracowników. Mamy uczącą się, podnoszącą swoje umiejętności kadrę menedżerską i dobrych fachowców, którzy są zdolni do wyważonego ryzyka i nie boją się podejmowania trudnych i ciekawych zadań, nie tylko związanych z ciepłownictwem. Chcemy być jedną z najnowocześniejszych firm w regionie.


Zapraszamy do lektury aktualności:

Zachęcamy do walki z niską emisją.

Dzięki inwestycjom w rozwój i modernizację sieci ciepłowniczej w Dzierżoniowie w najbliższych latach zostanie ona rozbudowana w kolejnych rejonach miasta umożliwiając podłączenie do ciepła sieciowego nowych odbiorców. Przedsięwzięcie to jest korzystne z wielu powodów, a jednym z najważniejszych jest walka z niską emisją. Załączona mapa przedstawia przebieg sieci oraz budynki, których możliwe będzie podłączenie.

szczegóły:
artykuł dobra.plDodał: Administrator, dnia 03.10.2017, 19:42


Zawarliśmy umowę z NFOŚ w sprawie dofinansowania na kocioł biomasowy

Dotychczas Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, reprezentowany przez Wiceprezesa Zarządu Artura Michalskiego, podpisał umowy z piętnastoma przedsiębiorstwami, w sumie na siedemnaście projektów, których celem jest rozwój źródeł wysokosprawnej kogeneracji.

Największą dotację, bo ponad 20 mln zł, dostanie Zakład Energetyki Cieplnej z Dzierżoniowa na inwestycję pn. „Budowa instalacji wysokosprawnej kogeneracji opalanej biomasą w ciepłowni przy ulicy Złotej 11 w Dzierżoniowie”. Koszt całego przedsięwzięcia szacowany jest na blisko 29 mln zł.Dodał: Administrator, dnia 11.09.2017, 23:08


Charytatywny Bieg Sztafetowy „Pozytywnie zabiegani”

W sobotę 02.09.2017 r. nasza drużyna „płomienny ZEC” wzięła udział w Charytatywnym Biegu Sztafetowym „Pozytywnie zabiegani” na terenie Alei Bajkowych Gwiazd w Dzierżoniowie, którego głównym celem było zebranie pieniędzy dla Fundacji Wrocławskiego Hospicjum.

Udział naszej firmy wspomógł finansowo ten szczytny cel, a organizatorom biegu udało się zebrać i przekazać Fundacji kwotę 9000 zł.Dodał: Administrator, dnia 05.09.2017, 21:50


Rozbudowa nowego układu odpylania kotłów WR-10M i WR-8M

Trwa rozbudowa nowego układu odpylania kotłów WR-10M i WR-8M o filtr workowy stanowiący trzeci stopień odpylania spalin (widok pomiędzy układami odpylania). Nowe urządzenie umożliwi osiągnięcie poziomów emisji poniżej obecnie obowiązującej rygorystycznej normy 100mg/m3 pyłu. Jest więc krokiem na przód wobec norm obowiązujących w przyszłości. Jest to kolejny element proekologicznej polityki prowadzonej przez Spółkę. Zmniejszy się zatem obecność szkodliwego pyłu PM10 i 2,5 w powietrzu na terenie Dzierżoniowa.

Dodał: Administrator, dnia 16.10.2016, 23:05


drugi etap modernizacji ciepłowni

Trwa drugi etap modernizacji ciepłowni polegający na budowie nowego kotła węgłowego oraz zakończenie prac przy modernizacji układu hydrauliczno – pompowego. Inwestycja pozwoli na wydajniejszą pracę ciepłowni oraz przyczyni się do zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do powietrza.

Dodał: Administrator, dnia 20.06.2016, 17:43<< 1 z 4 >>